ENVANTERLER – EN
Sosyal çalışmalar ve deneyimsel öğrenme alanındaki tecrübesini, eğitim ve danışmanlık çözümlerine dönüştürmek üzere 2009 yılında bir araya gelmiş deneyimli bir ekibiz. Uluslararası programlarda on beş yıldan uzun süredir eğitmenlik yapıyor, projeler geliştiriyor, uyguluyor ve birlikte üretmekten keyif alıyoruz.
Kişisel Gelişim, Duygusal Zeka, Motivasyon, Takım Ruhu, Takım Çalışması, İletişim, Çatışma Yönetimi, Değişim, Değişen Ortam Yönetimi
16553
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16553,page-child,parent-pageid-16549,theme-bridge,bridge-core-2.5.3,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,,columns-4,qode-theme-ver-23.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16865
 

ENVANTERLER – EN

"Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır." Aristoteles

Only_ENVANTER
ENVANTERLER
Yaşam boyu öğrenme ve gelişim sürecine kılavuzluk edecek olan davranış yönelim envanterlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

 

Bilimsel geçerliliği olan ve dünya çapında kullanılan envanterleri eğitimlerimizde kullanıyor katılımcıların bireysel farkındalıklarını destekliyoruz.

 • KOLB ÖĞRENME STİLLERİ ENVANTERİ

  • Deneyimsel Öğrenme Teorisinin kurucusu David Kolb’un dünyaca ünlü çalışması olan KLSI bireylerin öğrenme stillerini ortaya çıkarıyor.

 • KOLB EĞİTİCİ ROL PROFİLLERİ ENVANTERİ

  • Her bireyin öğrenme stili olduğu gibi, eğiticilerin de eğitim verme stilleri bulunuyor. Kolb’un güncel çalışmalarından olan envanter eğitici rol profillerinizi keşfetmenize yardımcı oluyor.

 • TK ÇATIŞMA DAVRANIŞ MODLARI ENVANTERİ

  • Kenneth W. Thomas and Ralph H. Kilmann tarafından geliştirlen dünyaca ünlü envanter çatışma durumlarında sıklıkla kullandığımız davranış modlarınızı ortaya çıkarıyor.

 • GOLMAN DUYGUSAL ZEKA ENVANTERİ

  • Daniel Goleman tarafından geliştirilmiş olan envanter Duygusal Zeka seviyenizi ve ne önemlisi gelişim alanlarını ortaya çıkan bir envanter.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ?