KOLB ÖĞRENME STİLLERİ ENVANTERİ – EN

KLSI 4.0
KOLB ÖĞRENME STİLLERİ ENVANTERİ

David Kolb’un En Güncel Öğrenme Stilleri Envanteri.

Kolb’un güncellediği yeni öğrenme stilleri artık 9 tarza ayrılıyor. Eski 4 öğrenme stiline göre bireylerin öğrenme türlerine çok daha detaylı bir bakış sağlayan yeni envanter aynı zamanda öğrenme esnekliğinizi de ölçüyor.

KİM İÇİN?

Öğrenciler
Öğretmenler
Eğitimciler
Eğitim Katılımcıları

ÜRÜN DETAYI

Yeni 9 Öğrenme Stili Envanteri testini çözer ve 9 öğrenme türünden hangilerine daha yakın olduğunuz ve öğrenme esnekliği indeksinizi içeren kapsamlı bir rapor alırsınız. Bu raporla birlikte Müderris’in size özel 30dk’lık online koçluk oturumunda test sonuçlarınızın detaylarını değerlendirirsiniz.

SÜREÇ

Satın alma işleminden sonra bir iş günü içerisinde envantere online erişebileceğiniz bir e-posta alacaksınız. Testi çözdükten sonra raporunuz size iletilecek ardından da koçluk oturumu için ortak bir zaman belirlenecek.

Koçluk oturumu olmaksızın yalnızca testi satın almak için bizimle iletişime geçin.

KERP
KOLB EĞİTİCİ ROL PROFİLİ ENVANTERİ

kerp

David Kolb’un Eğitici Rol Profili Envanteri

Her bireyin deneyimsel öğrenme döngüsünde kendine özgü bir öğrenme stili olduğu gibi her eğiticinin de kendine has bir eğitme stili vardır. Test eğitici olarak hangi eğitici stillerine daha yatkın olduğunuzla ilgili etkin sonuçlar veriyor.

KİM İÇİN?

Öğretmenler
Eğitimciler
Eğitim Yöneticileri

DİL

Test şuan için yalnızca İngilizce dilindedir.

ÜCRETSİZ

Kolb’un Eğitici Rol Profili Envanteri kısa bir süre için ücretsiz. Testi çözmek ve eğitici stiliniz ile ilgili bireysel rapor almak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

EĞİTİM MODÜLLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?