ENVANTERLER - Müderris Eğitim & Danışmanlık
Kurumunuzun sürdürülebilir gelişimi için öğrenmeyi öğrenme alanındaki kapasitenizin gelişmesine yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken dünyaca kabul edilmiş bir bilimsel kuram olan Deneyimsel Öğrenmeyi kullanıyoruz. Terzi işi çalışıyor, ortak-tasarımın büyüsüne inanıyoruz. Öğrenmeyi öğrenme konusunda derinleşen otonom çalışanlar; Değişen koşullara daha hızlı adapte olan güçlü takımlar; Öğrenme ekosisteminin mimarları haline gelen lider yöneticiler; Deneyimsel öğrenme tasarımcısı haline gelen kurumsal eğitimciler olmak için öğrenme yolculuğunuzu birlikte tasarlıyoruz.
Kişisel Gelişim, Duygusal Zeka, Motivasyon, Takım Ruhu, Takım Çalışması, İletişim, Çatışma Yönetimi, Değişim, Değişen Ortam Yönetimi
16443
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16443,page-child,parent-pageid-15048,bridge-core-3.0.2,qode-quick-links-1.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.4,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16865
 

ENVANTERLER

"Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır." Aristoteles

Only_ENVANTER
ENVANTERLER
Yaşam boyu öğrenme ve gelişim sürecine kılavuzluk edecek olan davranış yönelim envanterlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

 

Bilimsel geçerliliği olan ve dünya çapında kullanılan envanterleri eğitimlerimizde kullanıyor katılımcıların bireysel farkındalıklarını destekliyoruz.

 • KOLB ÖĞRENME STİLLERİ ENVANTERİ

  • Deneyimsel Öğrenme Teorisinin kurucusu David Kolb’un dünyaca ünlü çalışması olan KLSI bireylerin öğrenme stillerini ortaya çıkarıyor.

 • KOLB EĞİTİCİ ROL PROFİLLERİ ENVANTERİ

  • Her bireyin öğrenme stili olduğu gibi, eğiticilerin de eğitim verme stilleri bulunuyor. Kolb’un güncel çalışmalarından olan envanter eğitici rol profillerinizi keşfetmenize yardımcı oluyor.

 • TK ÇATIŞMA DAVRANIŞ MODLARI ENVANTERİ

  • Kenneth W. Thomas and Ralph H. Kilmann tarafından geliştirlen dünyaca ünlü envanter çatışma durumlarında sıklıkla kullandığımız davranış modlarınızı ortaya çıkarıyor.

 • GOLMAN DUYGUSAL ZEKA ENVANTERİ

  • Daniel Goleman tarafından geliştirilmiş olan envanter Duygusal Zeka seviyenizi ve ne önemlisi gelişim alanlarını ortaya çıkan bir envanter.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ?