HAKKIMIZDA

MÜDERRİS’E HOŞGELDİNİZ

İhtiyaca özgü öğrenme ve aksiyon tasarımı yapan uluslararası bir eğitim ve danışmanlık şirketiyiz.

NE YAPIYORUZ?

 

Kurumların ihtiyaçlarını birlikte analiz ediyor, gelişim planları oluşturuyor, bu planların hayata geçmesi için ölçme, eğitimve mentorluk yöntemlerini harmanlıyoruz.

alp_sml

Alp ÇETİN

Şirket Direktörü

1978 Konya doğumludur. Kocaeli Üniversitesi- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi- İktisat Bölümü mezunudur. İş hayatına üniversite yıllarında turizm sektörü ile başlamıştır. Turizm sektöründe Bando Tur ve Anı Tur firmalarında orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmış olan Çetin, 2000 yılında Sigorta Sektöründe Commercial Union Hayat Sigorta firmasında Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

2001 Vodafone Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. firmasında çalışmaya başlayan Çetin, Key Account ve Büyük Müşteriler satış ve ekip yöneticiliği görevleri sonrası, Telekomünikasyon sektöründe Türkiye’de ilk Kurumsal Satış Kanallarının kurulumu, eğitimi ve yönetiminden sorumlu oldu. Vodafone firmasında aynı zamanda iç eğitmen olarak görev aldı. Kurumsal ve Perakende Kanal kurulumu ve yönetimi görevlerini gerçekleştirirken, Yeni Alternatif Bayi Kanallarının oluşturulması, Bayi Ağı ve Kanal Yönetimi, Bayi Kanalları ile müşteri potansiyeli yaratılması, Türkiye Kurumsal Satış Kanalları ürün ve satış eğitimlerinin verilmesi, sorumluluklarını almıştır.

8 yıllık Kurumsal ve Perakende Kanal yöneticiliği sonrasında Vodafone firmasında Ticari Pazarlama bölümüne geçti. 2015 yılında Telekomünikasyon sektöründen Eğitim sektörüne geçerek English Time firmasında Türkiye Satış Direktörü olarak görev yaptı. English Time firmasında Türkiye Kurumsal Satış ve İş Geliştirme aktivitelerinin idaresi ve geliştirilmesinden sorumlu olarak görev yapan Çetin, Türkiye Kurumsal Satış organizasyonunun kurulması ve yönetilmesi, satış ve pazarlama süreçlerinin geliştirilmesi görevlerini yerine getirmiştir.

2018 yılında Müderris Eğitim ailesine katılan Çetin, deneyimsel öğrenme yöntemlerinin kurumsal gelişim programlarına entegrasyonu üzerine çalışmaktadır. Satış ve Kişisel gelişim alanında 15 yılı aşkın süredir eğitimler veren Alp ÇETİN aynı zamanda Satış ve Yönetici Koçluk eğitimleri vermektedir

volkan_sml

M. Volkan MÜDERRİSOĞLU

Şirket Ortağı - Projeler Sorumlusu

1978 yılında Antakya’da doğan Mehmet Volkan Müderrisoğlu, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur. Lise ve üniversite yıllarından itibaren sivil toplum çalışmalarında etkin roller alan Müderrisoğlu; Kocaeli Üniversitesi’nde Tiyatro Kulübü’nün kuruculuğunu yaparak 2000-2006 yılları arasında Yaygın Eğitim Metodolojileri ve Sanatın Gençlik Çalışmalarında kullanılması konularında uzun soluklu çalışmalar yapmıştır. 2003 yılında AB Salto Eğitim ve Kaynak Merkezi tarafından organize edilen Uluslararası eğitici eğitimine katılmış olup, kurulduğu yıldan itibaren Türkiye Ulusal Ajansı’nın eğitmen havuzunda yer almaktadır. Proje geliştirme, proje yönetimi, kültürler arası diyalog, katılım ve dahil etme gibi konularında 15 yılı aşkın süredir Deneyimsel Öğrenme tabanlı eğitimler vermektedir.

2007-2013 yılları arasında Türkiye Demokrasi Vakfı’nda uzman eğitmen olarak görev yapan Müderrisoğlu; Türkiye’nin 81 ilinde birçok sivil toplum kuruluşlarıyla, siyasi parti temsilcileri ve partilerin gençlik kollarının katılımıyla “demokrasi, aktif katılım ve siyaset” eğitimleri vermiştir. 2003 yıllarından bu yana, Portekiz’den Vietnam’a kadar birçok uluslararası eğitimde uzman eğitmen olarak yer almıştır. Ulusal ve uluslararası alanda yürüttüğü eğitici eğitimleriyle Yaygın Eğitim Metodolojilerinin kapsamının tüm eğitim faaliyetlerinde ve farklı sektörlerde de yaygınlaştırılması için çalışmalar yapmaktadır.

2009 yılında Müderris Eğitim Danışmanlık firmasını kuran Müderrisoğlu; Avrupa Komisyonu, T.C Dışişleri Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı, kalkınma ajansları ve daha bir çok kurumda eğitmenlik, proje uygulama ve denetleme görevlerinde bulunmuştur. Avrupa ve Asya’da bir çok ülkede kalkınma projelerine imza atmış, katılımcı ve diyalog merkezli Yaygın Eğitim Metodolojileri üzerine çalışmalar yapmıştır.

Müderris Eğitim Danışmanlık firmasının Genel Koordinatörü olan Müderrisoğlu, İstanbul Kültür ve Spor Derneği’nde Yönetim Kurulu Başkanı ve DeM Deneyimsel Eğitim Merkezi Derneğinde Eğitim ve Projeler Direktörü olarak olarak görev yapmaktadır.

mustafa_2_sml

Mustafa ERDOĞAN

Şirket Ortağı - Eğitim Sorumlusu

1984 yılında Tokat’ta dünyaya gelen Erdoğan, ortaöğretimini Tokat Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde (İngilizce – Almanca) yapan Erdoğan, lisans yıllarında kültürlerarası iletişim, sosyal kalkınma ve kurumsal gelişim konularında ulusal ve uluslararası projeler uyguladı. 2006 yılında Türkiye Ulusal Ajansının, 2007 yılında ise Avrupa Komisyonu Salto Eğitim ve Kaynak Merkezinin Eğitmen Eğitimi Programlarını tamamladı.

Yüksek Lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sosyal Projeler ve Sivil Toplum Kuruluşları Yönetimi Programında yapmış olan Erdoğan; 2018 yılında, eğiticileri arasında David Kolb, Alice Kolb, Kay Peterson’ın bulunduğu Deneyimsel Öğrenme Sertifika Programını tamamladı ve ABD Deneyimsel Öğrenme Enstitüsünün Community of Practice Ağının aktif bir üyesi haline geldi.

2013 yılından buyana Müderris Eğitim’de şirket ortağı ve eğitim direktörü olarak çalışan Erdoğan; Avrupa Komisyonu, Birleşmiş Milletler, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı, Türkiye, Almanya, Fransa ve İtalya Basketbol Federasyonları gibi kurumların eğitim programlarında eğitici eğitmeni, eğitmen ve araştırmacı olarak yer almış ve yirminin üzerinde ülkede çeşitli eğitim kurumlarının programlarında aktif görev almıştır.

DeM Deneyimsel Eğitim Merkezi’nin kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı olan Erdoğan, 2012 yılında, 7 ülkeden eğitim kuruluşları tarafından kurulan IELN Uluslararası Deneyimsel Öğrenme Ağının kurucuları arasında yer aldı. Kendisi halen Deneyimsel Öğrenme metodolojisi ve interaktif öğrenme yaklaşımları üzerine teorinin kurucuları olan David Kolb ve Alice Kolb ile birlikte araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmektedir.

ÖDÜLLERİMİZ

 

Mutluluk, Keyif ve Gurur.

Tribüne Renk Kat

Türkiye Basketbol Federasyonu

Erasmus+ Spor Programı

Avrupa Komisyonu

Basketbol Hakemleri

Türkiye Basketbol Federasyonu

Erasmus+ KA2 Mesleki Eğitim Programı

Türkiye Ulusal Ajansı

3X3 Sokak Basketbolu

Türk Basketbolunu Geliştirme Vakfı

Sosyal Dahil Etme Programı

İstanbul Kalkınma Ajansı

Bir eğitim programı tasarlamak üzere misiniz?