MÜDERRİS’E HOŞGELDİNİZ

Kamu Kurumları, Özel Sektör Kuruluşları, Okullar ve Sivil Toplum Kuruluşları için eğitim ve danışmanlık çözümleri üretiyoruz.

Sosyal çalışmalar ve deneyimsel öğrenme alanındaki tecrübesini, eğitim ve danışmanlık çözümlerine dönüştürmek üzere 2009 yılında bir araya gelmiş deneyimli bir ekibiz. On beş yıldan uzun süredir eğitmenlik yapıyor, sosyal kalkınma ve eğitim projeleri geliştiriyor, uyguluyor ve birlikte üretmekten keyif alıyoruz.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Yalnızca bilgi aktarımına değil, beceri ve tutum gelişimini de amaçlayan öğrenme hedefleri belirliyoruz. Eğitimlerimizi; öğrenen merkezli, katılımcıların eğlenerek öğrendikleri, kendi sınırlarını zorlayarak beceri ve tutumlarının farkına vardıkları interaktif bir yaklaşımla tasarlıyoruz.

 

Deneyimsel Öğrenme tabanlı bir yöntem izlediğimiz eğitimlerde; monologdan çok diyalog kuruyor, tek yönlü aktarımdan ziyade etkileşim sağlıyor, genel ve tek tip bir metodoloji takip etmektense farklı öğrenme stillerini kapsayan zenginleştirilmiş bir öğrenme ortamı yaratıyoruz.

YAKIN ZAMANLI PROJELER

YANSIMALAR