top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Mustafa Erdoğan

Location

İstanbul, Türkiye

1984 yılında dünyaya gelen Erdoğan, ortaöğretimini Tokat Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde (İngilizce – Almanca) yapan Erdoğan, lisans yıllarında kültürlerarası iletişim, sosyal kalkınma ve kurumsal gelişim konularında ulusal ve uluslararası projeler uyguladı. 2006 yılında Türkiye Ulusal Ajansının, 2007 yılında ise Avrupa Komisyonu Salto Eğitim ve Kaynak Merkezinin Eğitmen Eğitimi Programlarını tamamladı.
Yüksek Lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sosyal Projeler ve Sivil Toplum Kuruluşları Yönetimi Programında yapmış olan Erdoğan; 2018 yılında, eğiticileri arasında David Kolb, Alice Kolb, Kay Peterson’ın bulunduğu Deneyimsel Öğrenme Sertifika Programını tamamladı ve ABD Deneyimsel Öğrenme Enstitüsünün Community of Practice Ağının aktif bir üyesi haline geldi.
2013 yılından buyana Müderris Eğitim’de şirket ortağı ve eğitim direktörü olarak çalışan Erdoğan; Avrupa Komisyonu, Birleşmiş Milletler, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı, Türkiye, Almanya, Fransa ve İtalya Basketbol Federasyonları gibi kurumların eğitim programlarında eğitici eğitmeni, eğitmen ve araştırmacı olarak yer almış ve yirminin üzerinde ülkede çeşitli eğitim kurumlarının programlarında aktif görev almıştır.
DeM Deneyimsel Eğitim Merkezi’nin kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı olan Erdoğan, 2012 yılında, 7 ülkeden eğitim kuruluşları tarafından kurulan IELN Uluslararası Deneyimsel Öğrenme Ağının kurucuları arasında yer aldı. Kendisi halen Deneyimsel Öğrenme metodolojisi ve interaktif öğrenme yaklaşımları üzerine teorinin kurucuları olan David Kolb ve Alice Kolb ile birlikte araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmektedir.

bottom of page