top of page

Nisa Akın

İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme Doktorası ve Pazarlama Yüksek Lisansı derecelerine sahip, İşletme ve Endüstri İlişkileri alanında lisans eğitimimi tamamlamış biri olarak, kariyerim boyunca edindiğim deneyim ve bilgi birikimiyle değer kattım.


İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent olarak görev yaparken, işletme, girişimcilik ve yaratıcı endüstriler alanlarında eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulundum. Ayrıca, Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi’nde danışman ve mentör olarak çalışarak girişimcilerin gelişim süreçlerine katkı sağladım. Bu rollerimde, ulusal ve uluslararası projelerde liderlik yapma, gönüllü yönetimi ve kaynak geliştirme konularında uzmanlaştım.


Özellikle pazarlama, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması konularında derinlemesine bilgi sahibiyim. İşletme ilkeleri, yaratıcı şehir pazarlaması ve siyasi pazarlama gibi çeşitli konularda eğitim verdim.


Microsoft Office, NVivo, MAXQDA, Orange, SPSS ve UCINET gibi çeşitli istatistiksel analiz programlarında yetkinim. Bu becerilerim, veri analizi ve araştırma projelerinde etkin bir şekilde çalışmama olanak tanımaktadır.


Motivasyonum, eğitim ve sivil toplum alanındaki projelerde aktif rol alarak topluma fayda sağlamaktır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Kalite Komisyonu Üyesi olarak, kurumsal kalite güvencesi çalışmaları ve iç denetim süreçlerinde görev aldım. Ayrıca, Toplumsal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nde danışma kurulu üyesi ve akademik çalışmalar koordinatörü olarak, projelerin kalitesini artırmayı amaçlayan çalışmalarda bulundum.

Nisa Akın
bottom of page